Volgde je reeds de training ‘Met coachingsvaardigheden verbinding maken’ en heb je zin om je coachingsvaardigheden verder te verbreden en te verdiepen of wil je je eerste stappen zetten in het voeren van oplossingsgerichte coachingsgesprekken met collega’s, ouders, kinderen of vrienden?
In deze driedaagse training ‘Met coachingsvaardigheden grenzen verleggen’ zetten we maximaal in op oefenen van het voeren van coachgesprekken vanuit de GRROW-methodiek*. Tijdens deze oefenmomenten nemen we tevens tijd voor reflectie en feedback op jouw coachingsvaardigheden. Daarnaast ligt de focus op hoe je anderen kan uitdagen tot het verleggen van grenzen, inzetten van talenten en het werkelijk toelaten van gevoelens. We reiken via oefeningen ook handvatten aan om deze nieuwe inzichten meteen te kunnen inzetten in je persoonlijke en professionele communicatie en coachwerk.
* Voorafgaand aan de training krijg je toegang tot een kennisclip die je wegwijs maakt in het kader van inspirerend coachen en de GRROW-methodiek.
Na deze nascholing kan je...
- de coachingsvaardigheden ‘uitdagen’ en ‘toelaten’ toepassen in coachgesprekken en daarbuiten;
- het GRROW-stappenspel toepassen in coachgesprekken.
Info
- Lesgever | Ann Peeters & Tine Van Houtven, docenten lerarenopleiding (Thomas More)
- Cursuscode | 230418_K0
- Data | dinsdag 18 april, dinsdag 02 mei en donderdag 11 mei 2023
- Duur | 09.00 tot 16.00 uur
- Onderwijsniveau | kleuteronderwijs, lager onderwijs, secundair onderwijs, volwassenenonderwijs
- Doelgroep | klasleerkrachten, zorgleerkrachten, zorgcoördinatoren, directies, beleidsondersteuners, CLB-medewerkers, NT2/OKAN-leerkrachten, kinderverzorgers
- Cursusgeld | € 300 (inclusief broodjeslunch)
- Locatie | campus Kruidtuin Mechelen