Onthaaldagen 2021 | Campus Geel

Hieronder vind je de data, tijdstippen en lokalen van de onthaaldagen in Campus Geel. Het specifiek programma en details vind je terug op het studentenportaal. Klik snel door voor meer info!

Heb je jouw weg naar het studentenportaal nog niet gevonden? Kijk dan even naar de checklist voor nieuwe studenten of de veelgestelde vragen.

We vinden het belangrijk om iedereen aan boord te krijgen. Ervaar je een drempel om deel te nemen of te starten? Neem dan contact op met de zorgcoördinator van jouw opleiding. Je kan de contactgegevens terugvinden op de webpagina van de opleiding die je gekozen hebt.

Bachelor Agro- en biotechnologie

16 september | 09.00 - 15.00 uur (lokaal Aud. 1 / Aud. 2)


Bachelor Applied Computer Science (IT-Factory)

  • 15 september | 10.30 - 16.30 (Agora)
  • 17 september

Bachelor Bedrijfsmanagement 

Accountancy-Fiscaliteit

17 september | 11.00 - 15.30 uur (lokaal Aud 1)

Financie- en Verzekeringswezen

17 september | 11.00 - 15.30 uur (lokaal Aud 1)

Marketing

17 september | 11.00 - 15.30 uur (lokaal Aud 1)

Rechtspraktijk

17 september | 11.00 - 15.30 uur (lokaal Aud 1)

Supply Chain Management

17 september | 11.00 - 15.30 uur (lokaal Aud 1)

Winkel- en Retailmanagement

17 september | 11.00 - 15.30 uur (lokaal Aud 1)

Business en Ondernemen

17 september | 11.00 - 15.30 uur (lokaal Aud 1)

Immobiliën en Verzekeringen

17 september | 11.00 - 15.30 uur (lokaal Aud 1)


Bachelor Biomedische Laboratoriumtechnologie 

17 september | 09.30 - 15.00 uur (lokaal Aud. 1)


Bachelor Bouw 

Bachelor Bouw

15 september | 9.30 - 15.30 uur (lokaal Aud. 2)

Bachelor Bouw - werktraject (OHO)

24 september | 9.00 - 15.30 uur (kleine cafetaria)


Bachelor Chemie

17 september | 09.30 - 15.00 uur (lokaal Aud. 1)


Bachelor Elektronica-ICT (IT-Factory)

15 september | 10.30 - 16.30 (lokaal Agora)


Bachelor Elektromechanica 

Bachelor Elektromechanica 

15 september | 9.00 - 13.00 uur (lokaal Aud 1)

Bachelor Elektromechanica - verkort traject na graduaat

15 september | 9.00 - 13.00 uur (lokaal Aud 1)


Bachelor Energietechnologie

15 september | 9.00 - 13.00 uur (lokaal B 202)


Bachelor Ergotherapie

Bachelor Ergotherapie

17 september | 09.00 - 16.00 uur (lokaal D 106)

Bachelor Ergotherapie - WES-traject

14 september | 09.00 - 14.00 uur (lokaal O 110)


Bachelor Organisatie en Management

Business Translation and Interpreting

17 september | 11.00 - 15.30 uur (lokaal Aud. 1)

Health Care Management

17 september | 11.00 - 15.30 uur (lokaal Aud. 1)

Communicatie en Creatie

17 september | 11.00 - 15.30 uur (lokaal Aud. 1)

Events en Creatie

17 september | 11.00 - 15.30 uur (lokaal Aud. 1)


Bachelor Orthopedie 

Bachelor Orthopedie 

16 september | 08.30 - 16.15 uur (lokaal F 102 - D 203 - O 003)

Bachelor Orthopedie - werktraject

16 september


Bachelor Sociaal werk 

Bachelor Sociaal werk 

16 september | 

  • 09.00 - 12.00 uur | op locatie in Geel (in de week van 14 september ontvang je via mail een uur en plaats waar we je opwachten)
  • 13.00 - 17.15 | Campus Geel (lokaal Aud. 1)

Bachelor Sociaal werk - werktraject

17 september | 09.00 - 13.00 uur (lokaal D 210)


Bachelor Toegepaste Informatica (IT-Factory)

15 september | 10.30 - 16.30 uur (lokaal Agora)


Bachelor in de Voedings- en Dieetkunde

17 september | 09.30 - 15.00 (lokaal Aud. 1)


Bachelor-na-bachelor Ouderencoaching

17 september | 09.00 - 15.30 (lokaal F 103)


Bachelor-na-bachelor Toegepaste Informatica

15 september


Verkorte Educatieve Bachelor Secundair Onderwijs

Verkorte Educatieve Bachelor Secundair Onderwijs - voltijds dagonderwijs

14 september | 09.00 uur (lokaal D 006)

Verkorte Educatieve Bachelor Secundair Onderwijs - LIO-traject

15 september | 13.30 - 17.30 uur (A 122 - auditorium 2)

Verkorte Educatieve Bachelor Secundair Onderwijs - deeltijds (zaterdag- maandagtraject)

15 september | 19.00 uur (lokaal D 006)


Educatief Graduaat Secundair Onderwijs 

Educatief Graduaat Secundair Onderwijs - voltijds dagonderwijs (werkplekleren)

14 september | 9.00 uur (D 006)

Educatief Graduaat Secundair Onderwijs - LIO-traject (Leraar in Opleiding)

15 september | 13.30 - 17.30 uur (A 122 - auditorium 2)

Educatief Graduaat Secundair Onderwijs - deeltijds onderwijs (zaterdag-maandagtraject)

15 september | 19.00 uur (D 006)


Graduaat Accounting Administration

Graduaat Accounting Administration - dagonderwijs

  • 14 september | 9.00 - 12.00 uur (Aud 2)
  • 15 september | 9.00 uur (lokaal G 205)

Graduaat Accounting Administration - avondonderwijs

18 september | 9.30 uur


Graduaat Elektromechanische Systemen

Graduaat Elektromechanische systemen - dagonderwijs

14 september | 9.00 - 15.30 uur (lokaal Aud 1)

Graduaat Elektromechanische systemen - avondonderwijs

18 september | 9.00 - 11.00 uur (lokaal D 104)


Graduaat HR-support

Graduaat HR-support - dagonderwijs

13 september | 9.30 - 13.30 uur (lokaal F 102)

Graduaat HR-support - avondonderwijs

18 september | 8.30 - 13.00 uur (lokaal D 101)


Graduaat Internet of Things

Graduaat Internet of Things - dagonderwijs

14 september | 9.00 uur (lokaal Aud 1)

Graduaat Internet of Things - avondonderwijs

18 september | 9.00 uur (lokaal Aud 1)


Graduaat Juridisch- administratieve ondersteuning 

Graduaat Juridisch-Administratieve ondersteuning - avondonderwijs

18 september | 9.30 - 12.30 uur (lokaal Aud 1 / G 221)


Graduaat Maatschappelijk Werk 

Graduaat Maatschappelijk Werk - dagonderwijs

13 september | 9.00 - 14.00 uur (lokaal G 117)

Graduaat Maatschappelijk Werk - avondonderwijs

18 september | 10.30 - 13.00 (lokaal D 006)


Graduaat Marketing (Sales Support) - avondonderwijs

18 september | 9.30 uur (lokaal Aud 1 / G 114) 


Graduaat Marketing- en Communicatiesupport

Graduaat Marketing- en Communicatiesupport - dagonderwijs

  • 14 september | 9.00 - 12.00 uur (Aud 2)
  • 15 september | 9.00 - 12.00 uur (lokaal G 110)

Graduaat Marketing- en Communicatiesupport - avondonderwijs

18 september | 9.30 - 12.30 uur (Aud 1 / G 110)


Graduaat Orthopedagogische Begeleiding

  • 13 september | 9.00 - 16.00 uur (Aud 1)
  • 14 september | 9.00 - 12.00 uur (lokaal F 202)

Graduaat Productiebeheer Land- en Tuinbouw

14 september | 9.00 - 15.30 uur (lokaal Aud 1)


Graduaat Productiebeheer Maakindustrie

18 september | 9.00 uur (lokaal D 104)


Graduaat Programmeren

Graduaat Programmeren - dagonderwijs

14 september | 9.00 uur (lokaal Aud 1)

Graduaat Programmeren - avondonderwijs

18 september | 9.00 uur (lokaal Aud 1)


Graduaat Systeem- en Netwerkbeheer

Graduaat Systeem- en Netwerkbeheer - dagonderwijs

14 september | 9.00 uur (lokaal Aud 1)

Graduaat Systeem- en Netwerkbeheer - avondonderwijs

18 september | 9.00 uur (lokaal Aud 1)


Graduaat Transport en Logistiek

Graduaat Transport en Logistiek - dagonderwijs

  • 14 september | 9.00 - 12.00 uur (Aud 2)
  • 15 september | 9.00 - 12.00 uur (G 005)

Graduaat Transport en Logistiek - avondonderwijs

18 september | 9.30 uur (lokaal G 006)


Graduaat Winkelmanagement 

  • 14 september | 9.00 - 13.00 uur (Aud 2 / G 214)
  • 15 september | 9.00 - 12.00 uur (G 215 / G 217)

Postgraduaat Elektronica-ICT

15 september