Neem een vak voorsprong!

Heb je zin om in het laatste jaar van je middelbaar een extra uitdaging aan te gaan? Of ben je gewoon té nieuwsgierig naar het leven aan een hogeschool en kan je niet meer wachten? 

Volg gedurende een gans semester elke woensdagnamiddag een les binnen een opleiding die jou interesseert. 

En er is meer! Op het einde van het academiejaar leg je, samen met onze studenten, het examen van dat vak af. Als je geslaagd bent, en je komt nadien studeren aan Thomas More, ben je meteen al vrijgesteld voor dat vak.

Wie, wat, waar en hoeveel kost dat?

Ontdek hier alle praktische informatie over het Junior University College.

Maak jouw keuze

Hier vind je het aanbod van semester 1 voor academiejaar 2017-2018.

Opleiding Vak SP* Campus Tijdstip Coördinator
Bedrijfsmanagement Economie 3 Mechelen 13u45 - 17u00 Christine Onkelinx
Bedrijfsmanagement Inleiding Boekhouden 3 Geel 13u25 - 15u25 Veerle Van Doninck
Bouw BIM-modelling 4 Geel 14u15 - 17u30 (donderdag) Lieve Gios
Biomedische Laboratoriumtechnologie Cel- en microbiologie 5 Geel Ma & woe Ite Tytgat
Chemie Cel- en microbiologie 5 Geel Ma & woe Ite Tytgat
Elektronica-ICT IT Essentials 3 Geel 12u30 - 15u45 Filippo Bagnoli
Elektronica-ICT Netwerken Essentials 4 Geel 12u30 - 15u45 Dirk Verbeek
Interactive Multimedia Design (IMD) Inleiding tot programmeren 4 Mechelen 13u45 - 17u00 Robby Vanelderen
International Tourism and Leisure World cultures 3 Mechelen 16u00 - 18u00 Curt Van de Poel
Leraar Kleuteronderwijs Wiskundige initiatie 1 3 Vorselaar 14u15 - 15u45 Jonas Vreys
Leraar Kleuteronderwijs Onderwijs- en schoolorganisatie 3 Mechelen 18u30 - 21u30 (3 contactmomenten + e-learning) Kimberly Steenackers
Leraar Lager Onderwijs Nederlands 3 Turnhout 13u00 - 16u15 Kristien Aubroeck
Leraar Lager Onderwijs Wiskunde 3 Turnhout 13u00 - 16u15 Kristien Aubroeck
Leraar Lager Onderwijs Nederlands 3 Vorselaar 13u05 - 16u30 Leen Thijs
Leraar Lager Onderwijs Onderwijs- en schoolorganisatie 3 Mechelen 18u30 - 21u30 (3 contactmomenten + e-learning) Kimberly Steenackers
Ontwerp- en Productietechnologie Ontwerptechnieken 3 Campus De Nayer Theorie: 13u15 - 14u15 (donderdag) Labo: 14u15 - 16u15 of 16u15 - 18u15 (donderdag) Hilde Jansen
Toegepaste Informatica Webdesign basis 4 Geel 12u30 - 15u45 Jan Janssen
Toegepaste Psychologie Sociale Psychologie 4 Antwerpen 13u30 - 15u30 Veronique Jacobs
Toerisme en Recreatiemanagement World cultures 3 Mechelen 16u00 - 18u00 Curt Van de Poel
Toerisme en Recreatiemanagement Toeristisch-recreatieve wetgeving 3 Mechelen 16u00 - 18u00 Curt Van de Poel
Verpleegkunde Voedings- en dieetleer 3 Mechelen 18u30 - 21u45 (dinsdag of donderdag) Lieven Dries
Voedings- en Dieetkunde Cel- en microbiologie 5 Geel 12u30 - 14u00 Ite Tytgat

* SP = studiepunten

De andere vakken van semester 2 voegen we later nog toe.

Opleiding Vak SP* Campus Tijdstip Coördinator
Bedrijfsmanagement Logistieke trends 3 Geel 10u45 - 12u45 Marcel Vandeweyer
Elektromechanica Project Klimatisatie 6 Campus De Nayer Volgt nog Jimmy Bauwens
Elektromechancia Project Automatisering 6 Campus de Nayer Volgt nog Jimmy Bauwens
Elektronica-ICT Internet of Things Essentials 4 Geel 12u30 - 15u45 Maarten Van Lint
Elektronica-ICT IT Essentials 3 Geel 12u30 - 15u45 Filippo Bagnoli
Elektronica-ICT Windows system administration 4 Geel 12u30 - 15u45 Jos Bogaerts
Ergotherapie Professioneel redeneren 3 Geel 12u30 - 15u45 (maandag) Koen Geenen
Interactive Multimedia Design (IMD) Databanken 3 Mechelen 13u45 - 17u00 Robby Vanelderen
Ontwerp- en Productietechnologie Cad 1 - Part Design 3 Campus De Nayer Voegen we snel toe Hilde Jansen
Toegepaste Informatica Data-analyse met SQL 4 Campus Geel 12u30 - 15u45 Tinne Van Echelpoel
Verpleegkunde Inleiding tot de psychologie 3 Mechelen 18u30 - 21u45 (dinsdag of donderdag) Let Dillen